Losowe wpisy

Cristiano Ronaldo dawno przestał być już "tylko" piłkarzem. Multimilioner i obiekt westchnień kobiet i mężczyzn z całego świata podobno dawno zatracił kontakt z rzeczywistością. Tym, co trzyma go w ryzach są jego dzieci i aktualna partnerka. Znajomym Ronaldo trudno jest jednak uwierzyć w to, że jest jej wierny...

Znany z hotelowych orgii w stylu gwiazd rocka Ronaldo nie narzeka na brak zainteresowania. Jedna z kobiet, która spędziła z nim noc, dzisiaj stawia mu jednak poważne zarzuty. Zdaniem Cathryn Mayorgi, Cristiano miał dopuścić się gwałtu. Do zdarzenia miało dojść w amerykańskim klubie nocnym Palms dziewięć lat temu.

Na górze jest impreza, weź swoją grupę i chodźcie - miał napisać Cristiano do pracującej w klubie Cathryn. Tam kobieta zastała półnagiego Ronaldo w jacuzzi. Sam gwiazdor sprawę opisuje jednak inaczej, twierdząc, że nie wysyłał żadnych SMS-ów, a Mayorgę zaprosił na górę już wcześniej.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 września 2018 o 11:09 przez Defdef
Kolejny sukces Roberta Lewandowskiego! W niedzielę awans, w poniedziałek... licencjat
W niedzielę Robert Lewandowski awansował z reprezentacją Polski do mistrzostw świata. To jednak nie koniec sukcesów sportowca. Dla Roberta bardzo ważna jest edukacja. Obronił właśnie pracę licencjacką w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, gdzie studiował wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej. Mama piłkarza zdradziła, że Robert dostał najwyższa ocenę! Piątkowy uczeń wreszcie może odpocząć!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 października 2017 o 12:10 przez jatoja
Źródło: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/robert-lewandowski-w-niedziele-awans-w-poniedzialek-licencjat/kqkw471
Dzień, w którym mały pies przeszedł w Meksyku trasą papieskiego przejazdu, myśląc, że to wszystko jest przygotowane tylko i wyłącznie dla niego.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 października 2017 o 15:10 przez kwiatlotosu
Źródło: mem
Jak z pieknej aktorki zrobić brzydulę w kilka godzin? Dla prawdziwych charakteryzatorów to żaden problem.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 maja 2018 o 10:05
Termin "błona dziewicza" znika ze słowników. Zastąpi go określenie "wieniec pochwowy"
Zmiana zostanie wprowadzona w nowym wydaniu Wielkiego Leksykonu Norweskiego - donosi norweska telewizja NRK. Wszystko zaczęło się od dyskusji na temat tego, czy norweski lekarz może na prośbę rodziców określić, czy córka jest dziewicą (sprawdzić, czy ma błonę). Ministerstwo Zdrowia, oficjalnie zapytane o ekspertyzę, wydało oświadczenie, że nie może. Do tego w swoim oświadczeniu podkreśliło, że występowanie błony dziewiczej nie jest gwarancją, że nie odbyło się stosunku seksualnego. Można nie być już dziewicą, a dalej mieć błonę, można też być dziewicą bez błony, która może na przykład uszkodzić się w trakcie jazdy konnej. Twórcy słownika zdecydowali, że sam termin "błona dziewicza" powinien zostać zastąpiony przez inny, aby nie wprowadzać w błąd. Tak powstało słowo "skjedekrans", które na polski mozna przetłumaczyć jako "wieniec pochwowy".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 listopada 2017 o 13:11 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.nrk.no/norge/_jomfruhinna_-byttes-ut-med-nytt-ord-i-leksikon-1.13785213

Takich zestawień jest w sieci dużo

Wybraliśmy dla was perełki porażek - śmietankę, wisienkę na torcie wśród ludzi, którym życie pokazało środkowy palec. Zobaczcie, co zamawiali, a co do nich przyszło.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 października 2017 o 17:10 przez Donica
Źródło: brightside.me

Miejsce numer 5 zajmują: zaniedbane zęby, zaniedbane paznokcie oraz zbyt długie paznokcie.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 lutego 2018 o 16:02 przez Defdef
Szok w świecie nauki! Człowiek może nie być najinteligentniejszą rasą na Ziemi
Do niedawna uważano, że najinteligentniejszymi zwierzętami, stojącymi pod tym względem tuż za ludźmi, są szympansy. Badania wykazały jednak, że to miejsce należy się delfinom, których mózgi wyposażone są w wiele kluczowych elementów, charakterystycznych dla wysokiej inteligencji. Naukowcy doszli do wniosku, że należy zmienić całkowicie sposób myślenia o delfinach, ponieważ trzymanie w parkach rozrywki, czy zabijanie dla jedzenia istot - a raczej osób - o tak jasnych umysłach to zbrodnia. Ich zdaniem delfiny powinny być traktowane, jako "nie-ludzie, ale mimo wszystko osoby". Co więcej, ostatnio w świecie nauki pojawiają się rewelacje, jakoby delfiny były... inteligentniejsze od ludzi. Ich ciała oczywiście nie są przystosowane do tworzenia tego, co nazywamy "cywilizacją", ale delfiny nie mają potrzeby wysilania się dla czegoś, czego nie potrzebują.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2017 o 13:09 przez lordvader
Źródło: ftwinsane.com
Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo. Wystarczy wykazać się kreatywnością
Z okazji 600. numeru swojej gazety z programem telewizyjnym "Kropka TV" sieć postanowiła rozdać 600 maskotek. Maskotki przyznane zostaną "najpiękniejszym życzeniom" z okazji okrągłego jubileuszu gazety. W wierszyku trzeba użyć słów "Kropka TV" i "Świeżaki". Do wygrania są duże wersje Świeżaków, a życzenia można wysyłać do 31 października. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie na stronie gazety.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 października 2017 o 15:10 przez kwiatlotosu
Źródło: http://www.500.kropkatv.pl/konkursy/600_swiezakow_na_600_wydanie_kropki_tv
Do więzienia w Polsce nawet na 100 lat. Za co?

Czy w Polsce będzie prawdziwa kara dożywocia? Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro szykuje rewolucję w kodeksie karnym - ustalił Fakt. Ma być jak w USA i wyroki więzienia za różne przestępstwa będą się sumować. Przestępca może więc dostać nawet 100 lat więzienia i nigdy więcej nie zobaczyć już wolności. 

Dziś kara dożywocia jest dożywotnią tylko z nazwy. W praktyce przestępca może wyjść na wolność po około 20-30 latach. Resort sprawiedliwości chce to zmienić.

Dodatkowo dziś, kiedy bandyta dokona kilku przestępstw, sąd nie karze go za każde z osobna, zgodnie z przewidzianą za nie kodeksową karą, tylko wymierza znacznie mniejszy, łączny wyrok. Czyli recydywista, który ma na sumieniu serię przestępstw obecnie ląduje za kratami na przykład na 10-12 lat.

Po zmianie, kary za przestępstwa mają być wykonywane po kolei. Jeśli przestępstw będzie dużo i kary się zsumują, bandzior może spędzić w więzieniu kilkadziesiąt lat, a nawet 100.

Trudniej też będzie o przedterminowe zwolnienie z więzienia. Ma bowiem obowiązywać zasada, zgodnie z którą każdy skazany za co najmniej dwa przestępstwa będzie musiał odbyć przynajmniej połowę sumy orzeczonych za nie kar. Jeśli suma wyniesie 18 lat, przestępca spędzi w więzieniu nie mniej niż 9 lat, zanim będzie mógł starać się o przedterminowe zwolnienie.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 13:08 przez Defdef
Losuj kolejne