Losowe wpisy

Istnieje kilka gestów, które mówią całą prawdę

To udowodnione, że dziewczyny mimowolnie i całkowicie nieświadomie wysyłają sygnały, które świadczą o tym, że są zainteresowane facetem, z którym rozmawiają. Zobaczcie te oznaki, żeby później móc je wyłapać w rozmowie na żywo.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2017 o 21:09
Szokująca śmierć założyciela "Playboya". Hugh Hefner zmarł podczas snu
Legendarny twórca "króliczka" zmarł dzisiejszej nocy. Odszedł "spokojnie" w swoim domu w wieku 91 lat. Hugh Hefner w latach 60 stał się ikoną rewolucji seksualnej, "prorokiem hedonizmu". Jego imperium składało się nie tylko z miesięcznika "Playboy", ale także telewizji, filmów, klubów oraz słynnej rezydencji, gdzie towarzyszyło mu zawsze kilka atrakcyjnych "króliczków". Ich życie u boku Hefnera udokumentowano w popularnym reality show "Dziewczyny z sąsiedzctwa". Playboy chwalił się, że dzięki viagrze cieszył się seksem mając ponad 80 lat.  W wieku 86 lat po raz 3 i ostatni próbował się ustatkować, poślubiając o 60 lat młodszą Chrystal Harris.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2017 o 09:09 przez lordvader
Tak Anna Mucha postanowiła pożegnać Hugh Hefnera
 Aktorka zdecydowała się opublikować w sieci zdjęcie topless na cześć zmarłego Hugh Hefnera. Na ociekającym seksem zdjęciu widać, że Ania świetnie się czuje przed obiektywem. 91-latek był dla niej inspiracją. Hefner to założyciel jednego z najpopularniejszych pism dla mężczyzn, który przez lata obejmował posadę redaktora naczelnego. Informacja o jego śmierci pojawiła się na oficjalnym profilu „Playboya” na Twitterze. Hugh Hefner kilka miesięcy temu bardzo podupadł na zdrowiu. Znany podrywacz zmarł w wieku 91 lat. "Hugh, we miss you already!" (Już za Tobą tęsknimy!) - napisała pod zdjęciem aktorka Anna Mucha.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2017 o 13:09 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/taannamucha/?hl=pl
Chodakowska wypowiedziała się o Lewandowskiej, a cały internet zadaje sobie pytanie: czy to już wojna?
W wywiadzie dla tygodnika 'Wprost" Chodakowska odpowiedziała na pytanie, czy nie jest zazdrosna, że Lewandowska jako żona Roberta Lewandowskiego ma na rynku fitnessowym wiele niedostępnych dla niej atutów. Oto, co powiedziała: "Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie. Najwyższa pora. Nieważne, jak Ania zaczęła. Ważne, jaki ma cel! (...) Polska potrzebuje takich osób. Im nas więcej, tym lepiej." Dodała, że odpowiada jej sytuacja, że "tabloidy porównują, a ludzie wybierają". Ten wybór, jej zdaniem, jest dobry, ale jej produkty są po prostu lepsze. Chodakowska znalazła się na liście 50 najbogatszych Polek magazynu "Wprost" z majątkiem szacowanym na blisko 50 milionów złotych.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2017 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Wprost; https://www.instagram.com/chodakowskaewa/; https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/?
Wzdychały do niej miliony nastolatków na całym świecie. Teraz jest narzeczoną Coopera, który odziedziczył fortunę po zmarłym założycielu "Playboya".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2017 o 15:09 przez jatoja
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3187596/Hugh-Hefner-s-son-Cooper-gets-engaged-Harry-Potter-actress-girlfriend-Scarlett-Byrne.html
Duet Rae Sremmurd jeszcze do niedawna był kojarzony w Polsce jedynie przez koneserów gatunku. Wszystko uległo jednak zmianie za sprawą głośnego tematu, o którym media pisały tak: "Nastolatki chwalą się seksem z raperami Rae Sremmurd". Najsławniejszy cytat Marty Linkiewicz: "z tym się j*bałam, z tym się j*bałam, a temu ciągnęłam" do dziś jest na ustach wielu nastolatków. Zobaczcie jak Marta wykorzystała swoje "5 minut" w mediach...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2017 o 15:09 przez jatoja

Portal amerykański zebrał zdjęcia ludzi tuż przed śmiercią

Każde z nich pochodzi z relacji rodziny i najbliższych i pokazuje, jak podstępna jest depresja - na zdjęciu widać mężczyznę, którego żona napisała, że to zdjęcie zostało zrobione 7 godzin przed tym, jak próbował się powiesić. Nie wszystko jest tak oczywiste, jak nam się wydaje.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2017 o 18:09
Źródło: boredpanda.com

Shilah Madison to prawdziwy ewenement

Dziewczyna od urodzenia miała coś nie tak z włosami, ale jej mama nigdy nie przypuszczała, że okaże się to być genetyczną chorobą - niemal mutacją. Dziewczynka ma tak sztywne i szczotkowate włosy, że nie da się nic z nimi zrobić. Dlaczego?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 września 2017 o 10:09 przez Donica
Źródło: Instagram
Przyszli do telewizji, by opowiedzieć o swoim seksie. Prowadzący popłakali się ze śmiechu
Melanie i Scott McClure wzięli udział w programie "This Morning". Zaledwie jeden wywiad sprawił, że o parze zrobiło się bardzo głośno na Wyspach. Dlaczego? Tematem rozmowy był... seks. Małżeństwo w barwnych szczegółach rozprawiało na temat swojego niezwykle ciekawego życia łóżkowego. Co powiedzieli? Nie uwierzysz...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 września 2017 o 12:09 przez RoundHere
Masz takie dołeczki nad pupą? Nie uwierzysz, co to oznacza
Jeśli posiadacie charakterystyczne wgłębienia nad pupą, to oznacza, że macie szczęście. Nazywane są one "dołeczkami Wenus" i wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Oczywiście nie jest to ich jedyną zaletą. Pełnią one wiele ważnych funkcji...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 września 2017 o 13:09 przez RoundHere
Losuj kolejne